Konferencja PE

PE_16

Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt po raz szósty organizuje Konferencję Project Engineering. Swoją wiedzą i umiejętnościami podzielą się z Nami znani Project Managerzy posiadający znakomite osiągnięcia i doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach. Daje to niepowtarzalną okazję do spotkania się z profesjonalistami i zdobycia cennej wiedzy od osób, które o zarządzaniu projektami wiedzą najwięcej.

Konferencja Project Engineering to przede wszystkim:

Promocja podejścia projektowego wśród młodych ludzi, przyszłych absolwentów Politechniki Warszawskiej i nie tylko
Uczestnikami Konferencji są głównie studenci Politechniki Warszawskiej, którzy w niedalekiej przyszłości zostaną inżynierami i rozpoczną swoją karierę zawodową. Celem Konferencji jest przygotowanie studentów do efektywnego wykorzystania nabytych umiejętności specjalistycznych w grupach projektowych.

Cykliczne wydarzenie
W tym roku Konferencja organizowana jest po raz szósty. Podobnie jak w ubiegłym roku, konferencja potrwa dwa dni, 9-10. maja 2016 roku, możecie już to zapisać w kalendarzu.

Profesjonalni prelegenci
Co roku zapraszamy znanych Project Managerów z nieprzeciętnymi osiągnięciami i dużym doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, aby podzielili się swoją wiedzą i umiejętnościami. Uczestnicy mają możliwość kontaktu z profesjonalistami i poszerzenia własnych zainteresowań w tematyce zarządzania projektami.

Praktyczna wiedza
Założeniem Konferencji zawsze było promowanie praktycznej wiedzy i umiejętności. Dlatego też podczas organizacji tego wydarzenia stawiamy na interaktywne warsztaty, dyskusje, panele wykładowe oraz wymianę doświadczeń.

Termin: 9-10 maja 2016 roku

Miejsce: Gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Warszawa, ul. Koszykowa 75

Udział w konferencji jest bezpłatny

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s